pasek gora apasek gora bpasek gora c
baner

pieczątka

>>> ZAKRES DZIAŁALNOŚCI

Obsługa poligraficzna to nie wszystko...

Druk offsetowyDruk cyfrowyGrawerowanieArtykuły biurowe

Zajmujemy się kompleksową realizacją wszelkich projektów branży poligraficznej: Projekt - Opracowanie graficzne - Druk. Specjalizujemy się w druku offsetowym na maszynach arkuszowych. Drukujemy na papierze do formatu A2 (420x594). Dbając o zadowolenie odbiorców oferujemy nie tylko profesjonalną obsługę, ale również indywidualne kalkulacje dla poszczególnych zamówień na podstawie sprecyzowanych parametrów druku.

Dla klientów, którzy nie potrzebują wydruków w dużych nakładach sprowadziliśmy nowoczesną maszynę cyfrową. Pozwoli ona na tani wydruk w doskonałej jakości już od jednej sztuki.

Poza działalnością poligraficzną zajmujemy się zaopatrzeniem firm we wszelkiego rodzaju artykuły biurowe.

Do Państwa dyspozycji oddajemy laser grawerująco-tnący "Venus". Urządzenie doskonale nadaje się do personalizacji gadżetów reklamowych oraz do szybkiego wytwarzania pieczątek.

Klientom udostępniamy także studio graficzne. Wystarczy tylko przyjść do nas z pomysłem a my zajmiemy się resztą.

Naszym celem jest ciągłe podnoszenie dotychczasowej jakości świadczonych usług poprzez kompleksowe spełnianie wymagań naszych klientów. Nie pozostawiamy naszych klientów "na lodzie" gdy otrzymamy materiały nie gwarantujące odpowiedniego poziomu technicznego. Informujemy o tym naszych Klientów i staramy się znaleźć jak najlepsze rozwiązanie problemu.

   
Wizytówki Plakaty  
pasek doł

Copyright © 2009 GOLDGRAF. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Valid XHTML 1.0 Transitional