pasek gora apasek gora bpasek gora c
baner

>>> JAK DRUKUJEMYDruk cyfrowy umożliwia wykonanie pierwszej kopii już kilka chwil po uruchomieniu maszyny. Koszty uzyskania jednego wydruku są wyższe niż w przypadku druku offsetowego jednak nie potrzeba żadnych wstępnych przygotowań. Praktycznie nie ma żadnych kosztów uruchomienia produkcji.

Drukujemy na maszynach firmy Konica-Minolta bizhub PRO C5501. Maksymalne pole zadruku to 305x445 mm. Maszyna pozwala drukować na papierach o gramaturze od 64g/m2 do 300g/m2. Urządzenia są regularnie kalibrowane za pomocą spektofotometru przez autoryzowany serwis producenta. Dzięki temu uzyskujemy powtarzalność kolorystyczną druków oraz bardzo dobre oddanie kolorystyki pracy bardzo zbliżone do druku offsetowego.

Urządzenie bizhub PRO C5501 pracuje z prędkością 55 stron na minutę, identyczną przy drukowaniu w trybie kolorowym, jak i monochromatycznym. Druk w dupleksie i pasowanie strona do stronie w bizhub PRO C5501 zapewnia stopień precyzji, która zbliża go do efektów drukowania offsetowego.

Wydruki wykonujemy na papierach dedykowanych firmy Konica Minolta. Dedykowane papiery zapewniają dużo lepszą jakość w porównaniu do standardowych papierów.

Prędkość kopiowania i drukowania: do 55 ppm A4 (w kolorze i czerni)
Formaty papieru: A5–SRA3
100 x 148 mm do 330 x 487 mm
Gramatura papieru: 64 – 300 g/m2
Pojemność podajników papieru: standard: do 1,750 arkuszy z opcjonalnymi kasetami: do 4,250 arkuszy
Wykańczanie dokumentów: podajnik oryginałów, kaseta dużej pojemności, finiszer broszurujący, finiszer zszywający i moduł dziurkujący.


   
 

Copyright © 2009 GOLDGRAF. Wszystkie prawa zastrzeżone.