pasek gora apasek gora bpasek gora c
baner

pieczątka

>>> CO DRUKUJEMY

Drukujemy w technice offsetowej. Druk offsetowy charakteryzuje się tym, że koszty pojedynczego arkusza druku są bardzo małe. Z drugiej strony jednak, duże są koszty uruchomienia produkcji i dlatego opłacalność druku offsetowego zaczyna się w momencie, kiedy można je zmniejszyć poprzez rozłożenie na ilość wydruków.
Drukujemy na maszynie czterokolorowej. Specjalizujemy się w druku prac fullkolor (CMYK). Proces produkcyjny dostosowany jest do wymogów druku CMYK zgodnie z obowiązującymi normami ISO i zasadami sztuki drukarskiej.
Drukujemy na papierach i kartonach wysokiej jakości, małe i duże nakłady takich pozycji jak: książki, broszury, foldery, druki firmowe, katalogi, cenniki, metki, etykiety, zaproszenia, kalendarze i kalendarzyki, bloki i bloczki, koperty, wizytówki, karty pocztowe, teczki firmowe oraz zlecenia nietypowe. Profesjonalizm, terminowość i rozsądne ceny - to nasze ATUTY.

Teczki Ofertowe

Druki akcydensowe. Dużą część naszej produkcji stanowią druki akcydensowe (samokopiukące). Drukujemy wszelkiego rodzaju bloczki faktur, recept, listów przewozowych i inne.

   
Wizytówki Plakaty  
pasek doł

Copyright © 2009 GOLDGRAF. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Valid XHTML 1.0 Transitional